ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

قیمت نهایی : تومان0
قیمت نهایی : تومان0

درباره ما

آکادمی سورس آموز در سال 1400 توسط مهندس مجید کفاش پور به منظور ارائه آموزش و پروژه های برنامه نویسی تأسیس گردیده است.

این ادعا نیست بلکه حقیقت این است که آکادمی سورس آموز حدود 500 دوره آموزش برنامه نویسی با بیش از 10،000 ساعت آموزش ویدیویی و 1000 پروژه کاربردی برنامه نویسی دارد.

 

اهداف مهم آکادمی سورس آموز

  • پکیج تضمینی آکادمی سورس آموز : یکی از اهداف مهم آکادمی سورس آموز این است که ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که با تهیه سه دوره (مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته) آموزش برنامه نویسی (به پیشنهاد تیم برنامه نویسی و فنی آکادمی سورس آموز) و در مدت حداقل 3 ماه و روزی 2 ساعت ، برنامه نویسی را فراگرفته و وارد باز کار شوند.
  • ارائه آموزش های رایگان برنامه نویسی : در این بخش تیم برنامه نویسی سورس آموز سعی دارد که آموزش های رایگان و مفیدی در زمینه برنامه نویسی در قالب فایل های ویدیویی و به صورت پروژه محور قرار دهد.
  • ارائه پروژه های رایگان برنامه نویسی : در این بخش نیز پروژه های زیادی توسط تیم برنامه نویسی سورس آموز به صورت رایگان و کاربردی در اختیار کاربران و البته دانشجویان عزیز قرار داده می شود.
  • ارائه دوره های آموزش برنامه نویسی : در این بخش نیز با توجه به نیاز کاربران ، دانشجویان ، برنامه نویسان و علاقمندان به برنامه نویسی و طراحی سایت ، آکادمی سورس آموز سعی دارد دوره های جامع ، پروژه محور و صفر تا صد برنامه نویسی را در حوزه های مختلف تحت ویندوز ، تحت وب و موبایل را آموزش دهد.
  • ارائه پروژه های جامع برنامه نویسی : در این بخش نیز یکی دیگر از اهداف آکادمی سورس آموز انجام پروژه های پایانی دانشجویی برای تمامی مقاطع (کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد) و همچنین انجام پروژه های شخصی و تجاری می باشد.
  • مشاوره برنامه نویسی : تیم برنامه نویسی آکادمی سورس آموز سعی دارد که در زمینه برنامه نویسی به کاربران و دانشجویان عزیز نیز مشاوره بدهد.
  • قبول سفارش پروژه جدید : کاربران و دانشجویان در صورتیکه درخواست سفارش پروژه برنامه نویسی جدیدی دارند نیز می توانند از طریق این لینک درخواست و سفارش خود را ثبت نمایند.
  • قبول سفارش آموز جدید : کاربران و دانشجویان در صورتیکه درخواست سفارش آموزش برنامه نویسی جدیدی دارند نیز می توانند از طریق این لینک درخواست و سفارش خود را ثبت نمایند.
  • همکاری با سایت : از دیگر اهداف آکادمی سورس آموز این است که تمامی برنامه نویسان و حتی کاربرانی که از دوره های آموزش برنامه نویسی این سایت استفاده می کنند می توانند در پایان این دوره ها به عنوان استاد در زمینه انجام پروژه های برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی با سایت همکاری داشته باشند و کسب درآمد کنند.